REKLAMA
Znaleziono 1006 wyników
[Zielona Góra] Kamienica, ul. Zamkowainwestycja
Pokaż inwestycję
[Zielona Góra] Kamienica, ul. Zamkowa
Zielona Góra
[Zielona Góra] Osiedle mieszkaniowe na ul. Odrzańskiejinwestycja
Pokaż inwestycję
[Zielona Góra] Osiedle mieszkaniowe na ul. Odrzańskiej
Zielona Góra, Odrzańska
[Wrocław] 5 maja ruszy sprzedaż mieszkań na osiedlu Kępa Mieszczańskaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] 5 maja ruszy sprzedaż mieszkań na osiedlu Kępa Mieszczańska
W pierwszym tygodniu maja firma Rafin rozpocznie sprzedaż mieszkań na budowanym osiedlu Kępa Mieszcz...
Wrocław: Zielona Toskania – Murapol oferuje przy Buforowej mieszkania z filtrami antysmogowymi [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Zielona Toskania – Murapol oferuje przy Buforowej mieszkania z filtrami antysmogowymi [WIZUALIZACJE]
Do Małej i Nowej Toskanii dołączy jeszcze Zielona – z ponad 1200 lokalami mieszkalnymi. W pierwszym...
Wrocław: Park Mamuta w rozbudowie. Powstanie nowa alejkaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Park Mamuta w rozbudowie. Powstanie nowa alejka
Miasto przeznaczy na ten cel 200 tysięcy złotych. Firma Retencja skończy prace jeszcze przed wakacja...
Wrocław: Nowa siłownia dla mieszkańców Kleciny i Krzyków. Prace mogą ruszaćartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Nowa siłownia dla mieszkańców Kleciny i Krzyków. Prace mogą ruszać
Projekt z Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2017 doczeka się realizacji. W parku Klecińskim powst...
K2G przy wsparciu WSSE "INVEST-PARK" inwestuje we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
K2G przy wsparciu WSSE "INVEST-PARK" inwestuje we Wrocławiu
Kolejna zielona inwestycja polskiej spółki wsparta przez Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK". Tym razem otrzymała je K2G Sp. z o.o. z Wrocławia. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Zielona Góra] Południowa obwodnica
Zielona Góra, Jędrzychów
[Zielona Góra] Osiedle "Dominopark"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Zielona Góra] Osiedle "Dominopark"
Zielona Góra
[Zielona Góra] Osiedle "Polanka"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Zielona Góra] Osiedle "Polanka"
Zielona Góra, Raculka, Polanka
inwestycja
Pokaż inwestycję
9 budynków wielorodzinnych, Zielona
Siechnice, Zębice, Zielona
Globalny operator logistyczny FIEGE stawia na zachodnią Polskęartykuł
Pokaż artykuł
Globalny operator logistyczny FIEGE stawia na zachodnią Polskę
Kolejna duża firma z branży logistycznej stawia na zachodnią część Polski. Operator logistyczny FIEGE wzmacnia swoją obecność w zachodniej Polsce, obejmując ponad 20 tys. mkw. powierzchni w parkach Accolade w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim i Goleniowie. Operator zwiększa skalę działalności w dwóch lokalizacjach i przedłuża umowę w trzeciej, potwierdzając strategiczne znaczenie regionu przygranicznego dla operacji logistycznych.
Wrocław: Miasto zbuduje nową zajezdnię tramwajową. Stawia na ekologięartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Miasto zbuduje nową zajezdnię tramwajową. Stawia na ekologię
Instalacja odzysku wody opadowej, odwracalne pompy ciepła, czy panele słoneczne – takie rozwiązania...
Wrocław: Francuska firma Eiffage Immobilier inwestuje na Przedmieściu Oławskimartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Francuska firma Eiffage Immobilier inwestuje na Przedmieściu Oławskim
Polski oddział francuskiej firmy Eiffage Immobilier zaprezentował swoją drugą inwestycję mieszkaniow...
Ogrody Ulrichainwestycja
Pokaż inwestycję
Ogrody Ulricha
Warszawa, Wola, Górczewska 124
firma
Pokaż firmę
Zielona Przystań nad Wartą Sp. z o.o.
[Wrocław] Ogólnopolski deweloper wybuduje na Przedmieściu Oławskim hotel?artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Ogólnopolski deweloper wybuduje na Przedmieściu Oławskim hotel?
ATAL S.A. planuje przy ulicy Krakowskiej 37 we Wrocławiu budowę budynku, w którym będą świadczone us...
W nowym rozkładzie brak pociągów regionalnych z Wrocławia do Zielonej Góry. Kolejowy konflikt na linii Lubuskie – Dolny Śląskartykuł
Pokaż artykuł
W nowym rozkładzie brak pociągów regionalnych z Wrocławia do Zielonej Góry. Kolejowy konflikt na linii Lubuskie – Dolny Śląsk
Kolejowy konflikt na linii Lubuskie – Dolny Śląsk. Już 9 grudnia nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. Z nowego rozkładu wynika, że z Wrocławia do Zielonej Góry nie będzie można już pojechać bezpośrednim pociągiem regionalnym. Podróżni będą musieli skorzystać z przesiadki w Głogowie lub zostaną zmuszeni wybrać dalekobieżne pociągi PKP Intercity.
[Zielona Góra] Kompleks Zachodnia II w Zielonej Górze coraz bliżej końcaartykuł
Pokaż artykuł
[Zielona Góra] Kompleks Zachodnia II w Zielonej Górze coraz bliżej końca
Wraz z końcem października zakończy się kolejny etap budowy osiedla Kompleks Zachodnia. Trzy wieloko...
[Zielona Góra] Osiedle Nowa Łężyca w Zielonej Górze będzie jeszcze większeartykuł
Pokaż artykuł
[Zielona Góra] Osiedle Nowa Łężyca w Zielonej Górze będzie jeszcze większe
Firma Budnex wprowadziła do sprzedaży w Zielonej Górze kolejny etap osiedla Nowa Łężyca. W niewielki...
REKLAMA